Najpopularniejsze podarki najpopularniejszych okazji

Filed Under (Uncategorized) by admin on 21-11-2018

0

Wielu z nas przy różnego rodzaju okazjach zastanawia się, co podarować drugiej osobie. Pomysły, jakie przychodzą nam do głowy są wielce zróżnicowane, co za tym idzie nie raz zabawne. Można by wyróżniać okazje, które wymagają podarku, jak również i elementy, jakie w ich obszarze zazwyczaj występują, jednakże wymagałoby to zbyt wiele pracy. Dlatego też warto skupić się na jednej z nich, znanej każdemu z nas, a co za tym idzie również dotyczącej obszaru szalonych pomysłów. Mianowicie mowa jest tutaj o dniu chłopaka, święcie, jakie w szczególności podczas lat szkolnych jest hucznie obchodzone. Read the rest of this entry »

Najkorzystniej dzialaja na wlos szczotki wykonane ze szczeciny

Filed Under (Uncategorized) by admin on 14-11-2018

0

Najkorzystniej działają na włos szczotki wykonane ze szczeciny. Szczotki nylonowe, jeżeli nie są zbyt twarde, mogą czasami, szczególnie po pewnym okresie przyzwyczajenia, być bardzo użyteczne. Należy natomiast z całą stanowczością przeciwstawić się używaniu szczotek drucianych. Są one często przyczyną bardzo przykrych urazów owłosionej skóry, wywołanych przez ostre zęby szczotki. Przez zadrapania i ranki łatwo wnikają bakterie, powodując ropne zakażenia tej okolicy. Read the rest of this entry »

Nie nalezy suszyc wlosów przy piecyku gazowym lub elektrycznym, oraz w sloncu

Filed Under (Uncategorized) by admin on 12-11-2018

0

Nie należy suszyć włosów przy piecyku gazowym lub elektrycznym, oraz w słońcu. Przy włosach nieco dłuższych najlepsze wyniki daje suszenie za pomocą ogrzanych ręczników. Jest to sposób najmniej niszczący włosy. Jeżeli zależy nam na bardzo szybkim umyciu głowy, można zastosować uproszczone, tzw. mycie na sucho. Read the rest of this entry »

Przy wlosach suchych znacznie rzadziej, raz na kilka tygodni z zachowaniem duzej ostroznosci

Filed Under (Uncategorized) by admin on 12-11-2018

0

Przy włosach suchych znacznie rzadziej, raz na kilka tygodni z zachowaniem dużej ostrożności. Nakrycia głowy służą do ochrony włosów i owłosionej skóry przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi, jak znaczne nasłonecznienie, wiatr, deszcz, śnieg i mróz. W lecie używa się zwykle jasnych, przewiewnych nakryć, w zimie – ciepłych wełnianych, na deszcze – nieprzemakalnych itp. Ale istnieje i drugi aspekt tego zagadnienia. Sprawa mody. Read the rest of this entry »